Fotopast-Cloud: Inovativní řešení pro správu fotopastí 02/2023

Fotopast-Cloud: Inovativní řešení pro správu fotopastí

Ve světě přírody a ekologie jsou fotopasti klíčovým nástrojem pro sledování a monitoring volně žijících zvířat. Díky Fotopasti-Cloud, novému projektu zaměřenému na správu fotopastí a prohlížení pořízených obrázků, mohou odborníci a nadšenci pro přírodu využít tento nástroj ještě efektivněji a jednodušeji - a to nejen na webu, ale i prostřednictvím mobilních aplikací pro Android a iOS.

Fotopasti-Cloud je univerzální řešení pro správu fotopastí, které zahrnuje webovou aplikaci i mobilní aplikace pro Android a iOS. Díky intuitivnímu rozhraní mohou uživatelé snadno spravovat a prohlížet obrázky z fotopastí, a to jak na počítači, tak na svých chytrých telefonech či tabletech.

Aplikace nabízí širokou škálu funkcí, jako je třídění snímků podle data, času nebo zvířete, geolokace fotopastí na mapě, zasílání upozornění na nové snímky nebo export dat do oblíbených formátů. Navíc je Fotopasti-Cloud kompatibilní s většinou běžně dostupných fotopastí na trhu, což z něj činí ideální nástroj pro ekology, vědce i přírodní nadšence.

Fotopasti-Cloud představuje revoluční způsob, jak spravovat a prohlížet snímky z fotopastí na webu i v mobilních zařízeních. Díky své univerzálnosti a snadnému použití je tato aplikace perfektním pomocníkem pro všechny, kteří se zabývají sledováním a ochranou volně žijících zvířat.

Odkaz

  • Fotopast-cloud.cz
comments powered by Disqus